KONST / Litografier / Färglitografi 13603181
nr 1360 3181
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 85/175. Bladets mått: 45x55,5 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:02:46
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse